ثبت‌نام ۳۲۰ هزار مرد مجرد بالای ۲۳ سال در نهضت ملی مسکن

ثبت‌نام ۳۲۰ هزار مرد مجرد بالای ۲۳ سال در نهضت ملی مسکن

معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی ،محمود محمودزاده اظهار کرد :  در مجموع تاکنون بیش از ۳ میلیون و ۱۷۹ هزار متقاضی در سامانه ثمن برای طرح نهضت ملی مسکن ثبت‌نام کردند.

وی افزود: برای بخش عمده‌ای از این تعداد یعنی بیش از ۳ میلیون نفر معادل ۹۵ درصد متقاضیان، مراحل پالایش سه شرطِ فرم ج، عدم مالکیت خصوصی و تأهل در ستاد انجام شده و لیست افراد پالایش شده به کارتابل استان‌ها برای بررسی شرط چهارم یعنی سابقه سکونت ارسال شده است.

همچنین معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار کرد: استان‌ها نیز در حال پالایش شرط چهارم یعنی سابقه سکونت حداقل ۵ سال و یا ثبت سکونت در شهر مورد تقاضای مسکن هستند که نتایج بررسی را ثبت و به ستاد اعلام خواهند کرد.

وی توضیح داد: برای آن دسته از متقاضیان که شرط چهارم احراز شود با پیامک اطلاع‌رسانی خواهد شد و افراد واجد شرایط به شکل الکترونیکی به بانک معرفی می‌شوند تا برای آنها حساب باز شود و مراحل خود را طی کنند.

معاون وزیر راه و شهرسازی در خصوص تعداد ثبت‌نام مردان مجرد بالای ۲۳ سال سن نیز اعلام کرد: تاکنون ۳۲۰ هزار نفر از مردان مجرد بالای ۲۳ سال سن در سامانه ثمن ثبت‌ نام کردند. چنانچه با تقاضای قابل‌ملاحظه‌ای برای تمدید مواجه بشویم احتمال تمدید وجود دارد. در غیر این صورت سامانه ثبت‌نام ۲۰ بهمن ماه بسته خواهد شد.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا
Scroll to Top
تماس تلفنی با ما