پروژه های ریکو

آشنایی با پروژه های تیم ریکو

تعدادی از پروژه های تیم ریکو که شامل سه دسته کلی پروژه های نوسازی – پروژه های بازسازی و همچنین طراحی و نظارت و اجرا می باشد را در ادامه معرفی کرده ایم. نمونه پروژه های اجرا دکوراسیون خانه و دکوراسیون اداری و تجاری و همچنین پروژه های طراحی نما و بازسازی ساختمان و بازسازی منزل پروژه تعمیرات ساختمان و همچنین بازسازی نما را میتوانید در ادامه مشاهده نمایید.

پروژه های نوسازی

گروه ریکو ، با داشتن تیمی با افراد حرفه ای به امر نوسازی مشغول می باشد. کارشناسان و مهندسان مجموعه طبق نظر کارفرما و بر اساس استانداردهای موجود پروژه های نوسازی را طراحی می کنند، سپس با رعایت کلیه اصول و قوانین مهندسی، پروژه نوسازی را به بهترین شکل به مرحله اجرا می رسانند.

پروژه های بازسازی

گروه عمران و معماری ریکو کلیه پروژه های بازسازی را طبق ضوابط و قوانین مهندسی طراحی کرده و بر اساس نظر و سلیقه نهایی مشتری گرامی آن را اجرا خواهد کرد. شما عزیزان می توانید طراحی و اجرای پروژه بازسازی خود را با اطمینان و خیالی آسوده به گروه ریکو بسپارید.

پروژه های طراحی ، نظارت و اجرا

طراحی و نظارت دو مرحله بسیار مهم در فرآیند ساخت و ساز هستند و در واقع بسیاری از فعالیت های ساختمان مثل نقشه کشی یا گرفتن مجوزهای لازم برای کار در زیرمجموعه طراحی و نظارت قرار میگیرند، از این رو گروه  ریکو به عنوان شرکتی که سالهاست خدمات ساخت و ساز پروژه های عمرانی را انجام میدهد در طی این مسیر همراهتان خواهد بود.

همچنین از مواردی که در اجرای پروژه بسیار حائز اهمیت است، صلاحیت شرکت مجری یا اجرا کننده می باشد. دو مورد از پارامترهای مهمی است که می توان از طریق شناخت و پیگیری سوابق کاری و نمونه کارهای شرکت مجری از آن اطمینان خاطر پیدا کرد علم و تجربه بالا در زمینه پیمانکاری و ساختمان سازی است. تیم ریکو مفتخر است که توانسته با تکیه بر نیروهای باتجربه خود ، کیفیت بالایی را در اجرای پروژه به ارمغان بیاورد.

با ما در تماس باشید

تیم ریکو با داشتن نیروهایی مجرب و متخصص در بخش طراحی داخلی و اجرای پروژه های مسکونی و اداری و حتی تجاری آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

پیمایش به بالا
Scroll to Top
تماس تلفنی با ما