طراحی و اجرای دکوراسیون

دکوراسیون داخلی بازسازی و نوسازی

دکوراسیون داخلی با گستره ای وسیع که هر روز حوضه هایی جدید به آن افزوده میشود در واقع رشته ای است بسیار جامع که اطلاعات زیادی را در شاخه های مختلف می طلبد. هنر یکی از اصول دکوراسیون میباشد که برای آراستن یک محیط به آن نیاز داریم با این حال هنر با تمام وسعت خود تنها بخشی از نیازهای یک پروژه دکوراسیون را پاسخگوست.

شاید برای یک طرح زیبا از دکوراسیون بایست روانشناسی نیز بدانیم . باید بدانیم که تنها زمانی زیبایی اشیاء به نهایت خود نشان داده می شود و در محیط درک میشود که هر چیز در جای خود قرار گیرد.

به طور مثال اگر در بازسازی فضایی بخواهیم از رنگی استفاده کنیم ممکن است یک رنگ در محیطی زیبا دیده شود و در محیطی دیگر ناخوشایند باشد و این حس خوب یا بد نه به ذات رنگ ، که به قرار گیری و همخوانی با محیط پیرامونش وابسته است.

گاهی سیاه زیباترین رنگ است و گاهی سفید زشت ترین رنگ محیط میشود. این امر در استفاده ما از متریالهای مختلف نیز صادق است.گاهی باید از سنگ استفاده کنیم گاهی از چوب یا آهن یا هزاران ماده و متریالهای مختلف و این هنر یک طراح است که با دانش خود بتواند متریالهای مختلف را که در برخی موارد دارای تضاد ماهیتی با هم میباشند را نیز به طریقی زیبا در کنار هم قرار دهد که بخشی از یک موضوع واحد گردند.

خدمات دکوراسیون گروه معماری ریکو

نوسازی خانه و اجرای دکوراسیون داخلی محیط مسکونی ، تجاری ، اداری …
طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه و مغازه
طراحی سه بعدی فضای سبز
طراحی نمای ساختمان

گروه عمران و معماری ریکو با داشتن نیرویی متخصص در زمینه طراحی و اجرای انواع دکور در خدمت شما عزیزان می باشد و این اطمینان را می دهد که با به کارگیری بهترین متریال در زمینه اجرا رویاهای شما را به واقعیت تبدیل کند برای گرفتن مشاوره با ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
Scroll to Top
تماس تلفنی با ما