معرفی گروه عمران و معماری ریکو

our-story-img.jpg

آشنایی با گروه عمران و معماری ریکو

در سال های اخیر با توجه به بکارگیری فناوری های جدید و خارج شدن ساختمان از ساخت و ساز سنتی و نگاه صنعتی به مقوله ساختمان نیاز به تخصص و علم در ساخت ساختمان به چشم میخورد.

 گروه عمران و معماری ریکو عضو سازمان نظام مهندسی ساختمان دارای پروانه از وزارت راه و شهرسازی با چشم انداز تامین تمام خدمات ساختمانی در هر دو مرحله طراحی و اجرا و با بهره گیری از کادری توانمند در بحث طراحی و نیروهایی متخصص و خبره در امر اجرا از سال 90 کار خود را آغاز کرده و در پروژه های ساخت و ساز و مشارکت در ساخت ، مدیریت پیمان ، مدیریت بر ساخت ،طراحی و اجرای ساختمان بازسازی و مقاوم سازی و مشاوره در حوزه ساخت و ساز شهری ، نظارت عالیه دکوراسیون داخلی و طراحی و اجرای نمای ساختمانی و…. از یک طرف و مشاوره در امر قرارداد نویسی مشارکت در ساخت و کارشناسی پروژه های ساختمانی و عمرانی از طرف دیگر با صدها نمونه کار در سطح کشور جزو مجموعه های کارآمد در عرصه ساختمان می باشد.

این مجموعه در دو بخش طراحی و تیم اجرا فعال می باشد که مهندسین اجرایی مجموعه ارتباط این دو بخش را برقرار میکنند. هدف ما به جا گذاشتن ساختمان هایی مقاوم، زیبا و لوکس برای هموطنان عزیزمان است.

پیشنهادات ریکو برای شما

مفتخریم به شما عزیزان اعلام کنیم با داشتن نیروهایی مجرب و متخصص در بخش طراحی داخلی و اجرای پروژه های مسکونی گرفته تا طراحی داخلی دکوارسیون اداری و حتی دکوراسیون تجاری آماده خدمت رسانی به شما عزیزان خواهیم بود و با اطمینان این نوید را میدهیم که با واگذاری پروژه طراحی داخلی و یا بازسازی ساختمان خود به تیم ریکو میتوانید انتظار بهترین خروجی و بهره برداری را از جزئیات پروژه داشته باشید  تا بتوانیم رضایت خاطر شما را جلب کنیم .

همچنین تیم ریکو توانایی طراحی و اجرای نمای ساختمان ( نمای مدرن و نمای کلاسیک ) مسکونی ، تجاری و… و امور بازسازی و کلیه ی خدمات اجرایی از صفر تا صد ساختمان را به صورت پیمانکاری و پیمان مدیریت را با بهترین خدمات به شما ارائه کند.

احمد اهرایی

مهندس احمد اهرائی

مؤسس گروه عمران و معماری ریکو سازه

پیمایش به بالا
Scroll to Top
تماس تلفنی با ما