جریمه کسری پارکینگ مسکونی و تجاری

جریمه کسری پارکینگ مسکونی و تجاری چقدر است؟

جریمه کسری پارکینگ مسکونی و تجاری

معاون شهرسازی و معماری شهردار تهران گفت: استفاده از فضای زیر خیابان ها را برای تأمین زمین در درستور کار قرار دادیم و تقریبا مجوزات قانونی برای این کار اخذ شده که از زیر خیابان بتوانیم برای فضای پارک خودرو استفاده کنیم.

وی خاطرنشان کرد: علاه بر این نرم‌افزاری طراحی شده است که برای هر ملک، متناسب با شرایط مکانی، کاربری، تعداد طبقات، دسترسی و تراکمی که دارد پارکینگ مورد نظر محاسبه و در فرم دستور نقشه به مالک اعلام می شود.

گلپایگانی افزود: چنانچه تعداد پارکینگ محاسبه شده از سوی مالک تأمین نشود، باید جریمه آن را بپردازد که مبلغ آن به حسابی که اشاره کردم واریز و صرف ساخت پارکینگ میشود البته این امر فرایند دشواری است که به حرکت در آمدن آن به زمان نیاز دارد.

وی افزود: ما با انجام مقدماتی که اشاره کردم، استفاده از فضای زیر خیابان ها را برای تأمین زمین در درستور کار قرار دادیم و تقریبا مجوزات قانونی برای این کار اخذ شده که از زیرخیابان بتوانیم برای فضای پارک خودرو استفاده کنیم.

معاون شهردار تهران درباره هزینه کسر پارکینگ در تهران نیز گفت: هزینه کسر پارکینگ در مناطق مختلف متغییر است اما جریمه کسری پارکینگ مسکونی به طور متوسط حدود 150 تا 160 میلیون تومان و متوسط کسری پارکینگ تجاری 300 میلیون تومان است.

5/5 - (5 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
Scroll to Top
تماس تلفنی با ما