ضرورت آشنایی مالکان بافت‌های فرسوده با فرآیندها و شرایط دریافت تسهیلات

ضرورت آشنایی مالکان بافت‌های فرسوده با فرآیندها و شرایط دریافت تسهیلات

مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران از مالکان بافت‌های فرسوده خواست با آگاهی کامل نسبت به نوسازی خانه‌ های خود در بافت تصمیم جدی بگیرند و نسبت به آشنایی با شرایط دریافت تسهیلات اقدام کنند.

«حسین جنتی» گفت: از مالکان بافت‌های فرسوده درخواست می‌شود در گام نخست با استفاده از مرورگرهای فایرفاکس و گوگل کروم به سامانه ارائه تسهیلات بافت فرسوده و ودیعه اسکان موقت مراجعه کنند، زیرا اکنون امکان دسترسی برای همه کاربران داخل کشور به سایت مذکور وجود دارد.

وی افزود: متقاضیان باید کدپستی یا کد «جام» ملک مورد نظر خود را در سایت مذکور وارد کنند، برای افرادی که سند تک برگی دارند کد 19 رقمی مندرج در سندهای تک برگی معرف کد جام بوده و کسانی که سند تک برگ ندارند باید کد پستی ملک فرسوده شان را وارد کنند.

جنتی بیان‌داشت: پس از آنکه متقاضی از وقوع ملک در بافت فرسوده مطمئن شد، اطلاعات خود را روی سایت مذکور تکمیل کرده و پرونده الکترونیک متقاضی ساکن در بافت فرسوده به صورت برخط به شعب بانک عامل ارسال خواهد شد تا بانک ادامه‌دهنده این فرآیند در سامانه تسهیلات بانکی باشد و متقاضی نیز می تواند به کمک کد رهگیری پیامک شده پی گیر روند کار خودش باشد.

مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران خاطرنشان کرد: میزان این وام در شهر تهران 550 میلیون تومان و در محدوده حرم شاه عبدالعظیم حسنی 600 میلیون تومان است. وی درباره سود تسهیلات و روند باز پرداخت نیز چنین توضیح داد: 185 میلیون تومان از وام 550 میلیون تومانی با سود صفر درصد و 365 میلیون تومان با سود 23 درصد محاسبه می‌شود.

این مقاله برای شما مفید بود؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
Scroll to Top
تماس تلفنی با ما